FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
:: اطلاعيه FREESAT
    براي اطلاع از ادرس جديد سايت نرم افزار آدرس یاب ما را دانلود و استفاده نماييد
    براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت اينجا کليک کنيد
    مرورگرهای پیشنهادی ما جهت استفاده از تمام امکانات Google Chrome و FireFox میباشند

تبلیغات در FREE SAT

انجمن تخصصی ماهواره

فری ست تلگرام فری ست فایندر

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین امولاتور شرینگ سی سی کم برای رسیور Vu+

نویسنده پیام
کنترل سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 9
اعتبار: 548
وضعیت : آنلاین

مدل رسیور: +Vu
ارسال: #1
Sad بهترین امولاتور شرینگ سی سی کم برای رسیور Vu+

برخی مواقع دوستانی گلایه میکنند که کانال ها با سی سی کم قطع میشود و یا هنگام تعویض کانال ارتباط با سرور قطع میشود و برای وصل مجدد باید پلاگین را مجدد استارت کرد

دوستان دقت کنید این موارد در اکثر مواقع از کیفیت امولاتوری هست که نصب دارید

App زیر بهترین نسخه پلاگین شرینگ برای رسیور Vu هست که تا به امروز بنده سراغ دارم و کاملا در شرایط مختلف تست شده هیچ هنگ و قطعی ندارد و سریع ترین پلاگین موجود تا به این تاریخ هست . ضمن اینکه کانال هایی هستند که با امولاتور های معمولی پشتیبانی نمیشوند و باز نمیشود . مثلا مانند beIN Sport های هاتبرد که فقط با این امولاتور باز میشود و با پلاگین های معمولی سی سی کم و ام جی کم و ... قابل بازگشایی نیست

توجه : برای بازگشایی بین اسپورت ها باید کارت آن بر روی سرور جایی که اکانت خریدید موجود باشد با هر اکانتی باز نمیشود

نحوه راه اندازی مانند Oscam معمولی هست و قبلا اموزش انرا گذاشته ام اما در صورتی که سوالی داشتید در همین تاپیک مطرح کنید

[تصویر: 78667566.png]

فایل های پیوست شده
.rar  FREESAT SVN 11160 OEM PLUGIN - TEST OK.rar (اندازه: 607.03 KB / تعداد دفعات دانلود: 132)

کاربر گرامی : برای سپاس گزاری از زحمات دوستان از دکمه تشکر استفاده کنید
در صورت استفاده از دانلود منجر از تنظیمات برنامه تعداد کانکشن را به 2 کاهش دهید

18-01-2016 19:51 PM
سایت

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

شماره کاربری: 183329
اعتبار: 1
وضعیت : هم اکنون آفلاین است

مدل رسیور: dreambox 500HD
ارسال: #2
RE: بهترین امولاتور شرینگ سی سی کم برای رسیور Vu+

درود 
روی رسیور دریم باکس 500 هم جواب میده

20-01-2016 00:39 AM

پاسخ جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

ارسال: #3

(20-01-2016 00:39 AM)transparen نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود 
روی رسیور دریم باکس 500 هم جواب میده

خیر

20-01-2016 01:37 AM
سایت

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

شماره کاربری: 237908
اعتبار: 0

مدل رسیور: xcruizer
ارسال: #4

سلام
بعد از نصب دستی این امولاتور در ایمیج اوپن بلک هول در کدام مسیر  می توان  این امولاتور را دید و فعال کرد چون این ایمیج با ایمیج بلک هول تفاوت های زیادی دارد . در ضمن این فایل ،کانفیگ شده برای کدام ایمیج هاست به عبارت دیگر سازگار با چه ایمیج هایی است .در خصوص نحوه کانفیگ آن  هم توضیحاتی مرقوم فرمایید . لطفا راهنمایی فرمایید

06-05-2016 19:40 PM

پاسخ جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

ارسال: #5

(06-05-2016 19:40 PM)hamedfar نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بعد از نصب دستی این امولاتور در ایمیج اوپن بلک هول در کدام مسیر  می توان  این امولاتور را دید و فعال کرد چون این ایمیج با ایمیج بلک هول تفاوت های زیادی دارد . در ضمن این فایل ،کانفیگ شده برای کدام ایمیج هاست به عبارت دیگر سازگار با چه ایمیج هایی است .در خصوص نحوه کانفیگ آن  هم توضیحاتی مرقوم فرمایید . لطفا راهنمایی فرمایید

فعال سازی امولاتور با فشردن دکمه آبی و ورود به بلو پنل هست . آموزش کانفیگ را قبلا برای امولاتور اسکم در بخش گذاشته ام و این امولاتور نیز مثل اسکم قبلی کانفیگ میشود منتهی عملکرد این پلاگین در شیرینگ بسیار بهتر هست و تنها ایرادش هم این هست که از سافتکم پشتیبانی نمیکند .

توجه کنید که ایمیج اوپن بلک هول یک ایمیج بتا هست و شما ملزم به استفاده از این ایمیج که دارای تغییرات و کم و کاستی هایی هست نیستید . بهترین و کامل ترین ایمیج نسخه اصلی بلک هول OE 3.0 هست که در سایت قرار دارد و چند ماه هست خود بنده از این ایمیج استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشته

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

06-05-2016 21:07 PM
سایت

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

ارسال: #6

درود و سلام
از طریق جایگزین کردن فایل oscam.server در پوشه config  امولاتور  oscam-ymodv18-56  در ایمیج  vti جواب میدهد ولی همین config  برای امولاتور oscam svn 11160  در ایمیج

vti  جواب نمی دهد. لطفا امولاتور اسکم svn 11160  سازگار با  vti   و نحوه کانفیگ آن برای این ایمیج معرفی و راهنمایی فرمایید. البته با استارت کردن امولاتور 11160 روی یک شبکه باز می شود ولی با عوض کردن شبکه از کار افتاده و شبکه ای رو باز نمی کند.

24-05-2016 22:11 PM

پاسخ جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

ارسال: #7

(24-05-2016 22:11 PM)hamedfar نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود و سلام
از طریق جایگزین کردن فایل oscam.server در پوشه config  امولاتور  oscam-ymodv18-56  در ایمیج  vti جواب میدهد ولی همین config  برای امولاتور oscam svn 11160  در ایمیج

vti  جواب نمی دهد. لطفا امولاتور اسکم svn 11160  سازگار با  vti   و نحوه کانفیگ آن برای این ایمیج معرفی و راهنمایی فرمایید. البته با استارت کردن امولاتور 11160 روی یک شبکه باز می شود ولی با عوض کردن شبکه از کار افتاده و شبکه ای رو باز نمی کند.

دوست عزیز این پلاگین سازگار هست

شما ابتدا باید کل پوشه کانفیگ را که در سایت قرار داده ام جایگزین کنید سپس در فایل oscam.server اکانت خود را وارد کنید . فایل oscam.server به تنهایی کافی نیست .

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

25-05-2016 15:14 PM
سایت

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

ارسال: #8

سلام
این امولاتور  که شما در سایت بارگذاری کردید روی ایمیج vti  ورژن 9 نصب نمیشه  و من از طریق ts panel  نصب کردم لطفا راهنمایی فرمایید.

25-05-2016 20:12 PM

پاسخ جستجو

معاونت سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 14
اعتبار: 408

مدل رسیور: DM8000
ارسال: #9

(25-05-2016 20:12 PM)hamedfar نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این امولاتور  که شما در سایت بارگذاری کردید روی ایمیج vti  ورژن 9 نصب نمیشه  و من از طریق ts panel  نصب کردم لطفا راهنمایی فرمایید.

درود

اول اسکم 18.56 را نصب کنید کانفیگ را که انجام دادید پوشه config را در کامپیوتر خود کپی کنید . سپس SVN را نصب کنید و پوشه Config که از 18.56 کپی کرده بودید را به SVN منتقل و جایگزین کنید . در انتها یکبار SVN را استارت کنید تا فایل های جدید را بخواند

امضای Dish Network
 گروه ویژه فری ستدرخواست ارتقا اکانت کاربری به VIP => دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

25-05-2016 21:31 PM

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

ارسال: #10

(25-05-2016 21:31 PM)Dish Network نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

اول اسکم 18.56 را نصب کنید کانفیگ را که انجام دادید پوشه config را در کامپیوتر خود کپی کنید . سپس SVN را نصب کنید و پوشه Config که از 18.56 کپی کرده بودید را به SVN منتقل و جایگزین کنید . در انتها یکبار SVN را استارت کنید تا فایل های جدید را بخواند

ضمن تشکر
مشکل فعلی نصب نشدن svn 11160  در این ایمیج است و اگر کسی این امولاتور را در این ایمیج استفاده می کند اطلاع رسانی فرمایید

25-05-2016 22:16 PM

پاسخ جستجو

انجمن تخصصی ماهواره | 2017 © FREESAT

کاربران درحال دیدن این موضوع :
و 1 مهمان

مطالب مشابه و مرتبط با این موضوع ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آپدیت جدید امولاتور OScam + EMU برای رسیور Solo 4K Son of Techno 6 277 امروز 02:36 AM
آخرین ارسال: Son of Techno
  نسخه جدید امولاتور OScam Ymod 1859 برای رسیور Solo 4K Son of Techno 0 126 24-11-2016 19:05 PM
Rainbow دریافت امولاتور اوسکم برای ایمیج های Vix و Black Hole و VTi Son of Techno 4 1,305 21-08-2016 11:04 AM
آخرین ارسال: Dish Network
Sad پک جدید و کامل امولاتور های اختصاصی بلک هول برای شرینگ Vu+ Son of Techno 1 1,374 05-06-2015 15:08 PM