FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
:: اطلاعيه FREESAT
    براي اطلاع از ادرس جديد سايت نرم افزار آدرس یاب ما را دانلود و استفاده نماييد
    براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت اينجا کليک کنيد
    مرورگرهای پیشنهادی ما جهت استفاده از تمام امکانات Google Chrome و FireFox میباشند

تبلیغات در FREE SAT

انجمن تخصصی ماهواره

فری ست تلگرام فری ست فایندر

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تبدیل کردن رسیور اسکار X200 PLUS به رسیوری دیگر

نویسنده پیام
کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

شماره کاربری: 28956
اعتبار: 0
وضعیت : هم اکنون آفلاین است

مدل رسیور: iclass
ارسال: #1
Lightbulb تبدیل کردن رسیور اسکار X200 PLUS به رسیوری دیگر

سلام

دوستان من امروز بالاخره بعد از تلاش های فراوان توانستم یک رسیور پیدا کنم که از نظر نرم افزاری با رسیور اسکار یکی باشه ولی بعد از اینکه نرم افزار اون رسیور را زدم تیونر دوم از کار افتاد که بعد متوجه شدم اون رسیور متاسفانه تک تیونر هست ولی با نرم افزار این رسیور بسیار عالی کار میکرد و هیچ فریزی هم روی کانالهای اچدی نداشت

حالا من مشخصات این رسیور را اینجا میزارم تا دوستان چک کنند ببینید آیا در این برند و یا برندهای دیگر رسیوری پیدا میشه که سخت افزارش با اسکار 200 PLUS یکی باشه و بشه از نرم افزارش برای اسکار استفاده کرد

نام این رسیور Vision clever i نام این رسیور هست که من این تبدیل را از طریق لودر انجام دادم

برای تبدیل به هر رسیور دیگه ای هم که خواستید انجام بدید اصلا نترسید چون اگر بعد از تبدیل رسیور بالا هم نیاد با میتونید خیلی راحت نرم افزار خود اسکار را بهش بدید و دوباره رسیور بالا میاد

فراموش نکنید فقط از طریق لودر و کابل اگه به نتیجه ای رسیدید لطفا همینجا اعلام کنید

ممنون

07-08-2015 03:42 AM

پاسخ جستجو

معاونت سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 14
اعتبار: 408

مدل رسیور: DM8000
ارسال: #2
RE: تبدیل کردن رسیور اسکار X200 PLUS به رسیوری دیگر

درود

این برنامه را تست کنید :

فایل های پیوست شده
.rar  SS_SUNPLUS1512 Twin_071415.rar (اندازه: 10.01 MB / تعداد دفعات دانلود: 390)

کاربر گرامی : برای سپاس گزاری از زحمات دوستان از دکمه تشکر استفاده کنید
در صورت استفاده از دانلود منجر از تنظیمات برنامه تعداد کانکشن را به 2 کاهش دهید

امضای Dish Network
 گروه ویژه فری ستدرخواست ارتقا اکانت کاربری به VIP => دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

07-08-2015 09:21 AM

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

ارسال: #3

سلام
امروز موفق شدم نرم افزار OPENBOX X5 را بزنم ولی وقتی بالا اومدیک پیغام ارور که مربوط به چیپ امنیتی بود را داد و هیچ عکس العملی نداشت
الان بااین نرم افزار هم تست میکنم و خبرشو میدم
خواهش میکنم هر رسیوری که مشخصاتش یکی هست را همینجا اعلام کنید یا نرم افزارشو بزارید تا بنده تست کنم
باتشکر
- - - - - - - - - - - - - Updated - - - - - - - - - - - - -
باتشکر از شما
بااین نرم افزار رسیور بالا اومد و براحتی مشکل فریز یا بد سیگنال روی کانالهای اچ دی رفع شد ولی باز یک مشکل دیگه اینکه کانالهای کارتی با این نرم افزار باز نمیشه و مانند نرم افزار اصلی خود اسکار یک منو باید به نام SKS INFORMATION در قسمت تنظیمات داشته باشه که تاریخ اتمام شرینگ را نشان میده ولی در این نرم افزار قسمتی به این نام نداره.البته من در قسمت منو در قسمت مشخصات نرم افزاری گزینه  2T را آخر نوشته های نسخه نرم افزاری دیدم که فکر میکنم این نرم افزار مربوط به رسیور 2 تیونر باشه و فکر میکنم احتمالا باید یک کدی داده بشه تا قسمت شرینگ هوایی فعال بشه.یک مشکل دیگه هم داره که وقتی تو قسمت وای فای را فعال میکنید تا وای فای های روشن را جستجو کند رسیور هنگ میکنه و ری استارت میشه و عملا نمیشه به صورت وای فای به رسیور وصل شد.
لطفا بفرمایید این نرم افزار مربوط به چه رسیوری است و شما اطلاعی از فعال شدن پچ یا قسمت شرینگ هوایی ندارید؟
باتشکر از شما

08-08-2015 02:40 AM

پاسخ جستجو

معاونت سایت

آواتار من در فری ست

ارسال: #4

درود

برنامه ای که گذاشتم مربوط به رسیورهای پردازنده 1512 هست چک کردم حجم و مشخصات برنامه با ساختار برنامه X200 یکی هست ولی این ورژن جدید تر هست !

اگر راهی برای فعال کردن SKS پیدا کردم در سایت میگذارم . هم چنین تبدیل های دیگر

08-08-2015 09:08 AM

پاسخ جستجو

مشترک سایت

آواتار من در فری ست

**

شماره کاربری: 239972

مدل رسیور: ستارمکس
ارسال: #5

درود. رسیور اسکار a100 سیگنال کانالهای اچ دی زیاد قطع و وصل میشه ایا این نرم افزار به اون هم میخوره؟

08-08-2015 09:21 AM

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

ارسال: #6

باتشکر از شما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  عزیز

منتظر خبر شما هستم.لطفا کار مارو ارجعیت بدید چون چندین رسیور روی دستم مونده بخاطر همین موضوع و همینطور خیلی از دوستان دیگر هم منتظر حل شدن این مشکل هستند و چه خوب میشه که قبل از اینکه سایت اسکار بخواد نرم افزار ارایه بده البته تا ماه های بعد خود ما زودتر مشکل را حل کنیم
بی صبرانه منتظر نرم افزارهای شما هستیم

نرم افزاری که گزاشتید فقط در منوی mcasmmi جای قسمت sks information را خالی داره که وجود نداره وگرنه ساختارش بقیش همه چیزش مثل نرم افزار اسکار هستبه نظرم این نرم افزار یک کدی داشته باشه که یا باید امولاتور را فعال کرد یا کدی وارد کرد تا قسمت sks نمایان بشه
اگر ممکن است نسخه جدید همین نرم افزار را بزارید و بفرمایید این نرم افزار مربوط به چه رسیوری است
ممنون

09-08-2015 01:04 AM

پاسخ جستجو

معاونت سایت

آواتار من در فری ست

ارسال: #7

درود

دوست گرامی بصورت دقیق مشخص نیست مربوط به چه رسیوری هست . فایل را از سرچ مشخصات برنامه اسکار در یک اپلود سنتر بدست اوردم وتوضیحی همراهش نبود فقط تاریخش بود که مربوط به حدود یک ماه پیش هست و از برنامه خود اسکار جدید تر هست

سرچ میکنم اگر باز هم فایل های مشابهی بدست اوردم قرار خواهم داد

پردازنده با مدل A100 هم مشابه هست ببینید به مدل A100 هم تبدیل میشود ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضای Dish Network
 گروه ویژه فری ستدرخواست ارتقا اکانت کاربری به VIP => دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

09-08-2015 08:48 AM

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

ارسال: #8

این نرم افزار کدوم برنده A100 است؟A100 اسکار؟چون A100 استارمکس که سی پی یو ALI است.اگه A100 اسکار باشه هم که خود A100 هم همین مشکل داره و روی شبکه های اچدی قطع و وصل میشه
بازم تشکر از اینکه پیگیری میکنید.من الان دارم نرم افزارو تزریق میکنم خبرشو میزارم ولی خواهش میکنم اگه بازم نرم افزار مشابهی پیدا کردین همینجا بزارید تا تست کنم
باتشکر

10-08-2015 00:22 AM

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

شماره کاربری: 12137
اعتبار: 754

مدل رسیور: Starmax X-200
ارسال: #9

(10-08-2015 00:22 AM)AmirRayane نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این نرم افزار کدوم برنده A100 است؟A100 اسکار؟چون A100 استارمکس که سی پی یو ALI است.اگه A100 اسکار باشه هم که خود A100 هم همین مشکل داره و روی شبکه های اچدی قطع و وصل میشه
بازم تشکر از اینکه پیگیری میکنید.من الان دارم نرم افزارو تزریق میکنم خبرشو میزارم ولی خواهش میکنم اگه بازم نرم افزار مشابهی پیدا کردین همینجا بزارید تا تست کنم
باتشکر

درود

بله برنامه A100 اسکار رو میفرمایند اما گفته شما تایید میشه خود این رسیور هم مشکل داره.

حالا باز اگه تست کردین نتیجه رو اینجا اعلام کنید.

با تشکر/

10-08-2015 00:53 AM

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

ارسال: #10

با نزم افزار a100 هم تست شد ولی مثل نرم افزار خود اسکار روی شبکه های اچ دی پرش سیگنال داره.نکته جالب اینکه در قسمت منوی شرینگ گزینه sks کاملا محو میشه و از منوی شرینگ ناپدید میشه.وبا این نرم افزار a100 هم کانالهای کارتی باز نشدند.
لطفا نحوه فعال کردن پچ یا منوی sks این رسیور را بفرمایید چون بعد از آپدیت به نرم افزارهای مشابه کلا این منو محو میشه.اگر نحوه فعال کردن این منو پیدا بشه با اولین نرم افزاری که  dish network عزیز گزاشتند بدون هیچ مشکلی میشه از این رسیور استفاده کرد
باتشکر

11-08-2015 11:29 AM

پاسخ جستجو

انجمن تخصصی ماهواره | 2017 © FREESAT

کاربران درحال دیدن این موضوع :
و 1 مهمان

مطالب مشابه و مرتبط با این موضوع ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکل فریز تصویر در اسکار X200 PLUS AmirRayane 16 3,936 07-01-2017 21:10 PM
آخرین ارسال: Son of Techno
Question نرم افزار جدید اسکار OSCAR X200 PLUS به تاریخ 04-02-2016 Son of Techno 3 3,572 13-09-2016 15:11 PM
آخرین ارسال: REZA 71
Lightbulb آموزش وارد کردن کد دستی در رسیور OSCAR x200 Plus HD Emranjon 1 710 07-08-2016 12:59 PM
Sad نحوه راه اندازی IPTV و شیرینگ iSHARE در رسیور اسکار X200 PLUS Son of Techno 0 1,037 21-03-2016 20:49 PM
Big Grin نرم افزار جدید اسکار OSCAR X200 FULL HD بتاریخ 2015/12/15 فردین آذری 12 6,620 19-02-2016 15:36 PM
آخرین ارسال: Dish Network
Sad نرم ‌افزار جدید اسکار OSCAR X200 HD به تاریخ 2015/12/12 mehranvali 16 4,955 23-12-2015 09:15 AM
آخرین ارسال: ofogh103
Lightbulb ابزار گوشی های اندروید برای کنترل رسیور اسکار OSCAR X200 Plus Dish Network 1 2,676 08-12-2015 19:56 PM
آخرین ارسال: expandd