FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
:: اطلاعيه FREESAT
    براي اطلاع از ادرس جديد سايت نرم افزار آدرس یاب ما را دانلود و استفاده نماييد
    براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت اينجا کليک کنيد
    مرورگرهای پیشنهادی ما جهت استفاده از تمام امکانات Google Chrome و FireFox میباشند

تبلیغات در FREE SAT

انجمن تخصصی ماهواره

فری ست تلگرام فری ست فایندر

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل sw is wrong. please download againl11 در ریسیور oscar

نویسنده پیام
مشترک سایت

آواتار من در فری ست

**

شماره کاربری: 147228
اعتبار: 0
وضعیت : هم اکنون آفلاین است

مدل رسیور: istar
ارسال: #1
مشکل sw is wrong. please download againl11 در ریسیور oscar

با سلام ودرود فراوان ...من یه ریسیور اوسکار x200 دارم که هچ برنامه رو قبول نمیکرد .. من ic فلش پرگرام کردم  ولی  پیغام sw is wrong.piease download againl  11 میده .. بالودر که تو سایت گذاشتین نرم افزار اورجینال اتقال دادم و باز  دو باره همین پیغام و میده 
 حتی  با usb چندین برنامه های قدیمی وجدید وحتی اورجنال هم زدم ولی همین پیغام میده  لطفا راهنمایی کنید   چیکار کنم    .... با تشکر فراوان

06-07-2016 23:44 PM

پاسخ جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 9
اعتبار: 548
وضعیت : آنلاین

مدل رسیور: +Vu
ارسال: #2
RE: مشکل sw is wrong. please download againl11 در ریسیور oscar

(06-07-2016 23:44 PM)hassantek نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام ودرود فراوان ...من یه ریسیور اوسکار x200 دارم که هچ برنامه رو قبول نمیکرد .. من ic فلش پرگرام کردم  ولی  پیغام sw is wrong.piease download againl  11 میده .. بالودر که تو سایت گذاشتین نرم افزار اورجینال اتقال دادم و باز  دو باره همین پیغام و میده 
 حتی  با usb چندین برنامه های قدیمی وجدید وحتی اورجنال هم زدم ولی همین پیغام میده  لطفا راهنمایی کنید   چیکار کنم    .... با تشکر فراوان

از این برنامه استفاده کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

07-07-2016 07:50 AM
سایت

پاسخ جستجو

مشترک سایت

آواتار من در فری ست

**

شماره کاربری: 147228
اعتبار: 0
وضعیت : هم اکنون آفلاین است

مدل رسیور: istar
ارسال: #3

با سلام و درود فراوان ... من نرم افزار serial tool دانلود کردم  اما ارور cannot  connect DB 1 میده  البته نرم افزار رو رو دو سه تا سیستم دیگه هم ازمایش کردم همین اررو میده لطفا راهنمایی کنید ..  باتشکر  فراوان

12-07-2016 23:15 PM

پاسخ جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 9
اعتبار: 548
وضعیت : آنلاین

مدل رسیور: +Vu
ارسال: #4

(12-07-2016 23:15 PM)hassantek نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و درود فراوان ... من نرم افزار serial tool دانلود کردم  اما ارور cannot  connect DB 1 میده  البته نرم افزار رو رو دو سه تا سیستم دیگه هم ازمایش کردم همین اررو میده لطفا راهنمایی کنید ..  باتشکر  فراوان

با رسیور شما سازگار نبوده است

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

13-07-2016 06:25 AM
سایت

پاسخ جستجو

انجمن تخصصی ماهواره | 2017 © FREESAT

کاربران درحال دیدن این موضوع :
و 1 مهمان

مطالب مشابه و مرتبط با این موضوع ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Photo مشکل سرچ کردن و نداشتن منوی F1 در رسیور Oscar X200 Plus omidvar2005 1 91 08-12-2016 15:08 PM
آخرین ارسال: SAT-BOY
  مشکل تار شدن تصویر بر روی رزولوشن فول اچ دی oscar x200 sinaopo 0 442 16-06-2016 09:48 AM
آخرین ارسال: sinaopo
Rainbow حل مشکل شیرینگ اینترنتی اسکار OSCAR ایکس 6 jalal3at 2 2,149 14-02-2015 14:20 PM
آخرین ارسال: jalal3at